Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá od 9-17h
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu

     

 

 

 

 

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Unikátní model koloběžky - 1. na světe
25.05.2023

Unikátní model koloběžky - 1. na světe

Nikde jinde na světe tuto koloběžku nenajdete, pouze u nás. Koloběžka má unikátní celohliníkové tělo, do kterého byla zakomponována schránka pro vyjímatelnou baterii o kapacitě 20.8Ah. Baterie je umístěna v odolném hliníkovém pouzdu, které je opatřeno IP ochranou. Celá koloběžka byla konstruována i na jízdu po mokré silnici. 

A jak to celé vzniklo? 

Mnoho našich klientů hledalo model, který bude skladný, lehký, rychlý, výkonný a především budou mít možnost rychlé výměny baterie a také možnost baterii vyjmout pro lepší skladnost samotné koloběžky. To se nám podařilo a vznikl model ALU19 a ALU20. Modely se liší pouze v předním kole, kdy model 20 je osazen navíc motorem v předním kole a model ALU19 má motor pouze jeden a to v zadním kole. Důraz byl kladen na zachování elegantnosti tvarů koloběžky. U modelu vzniklo elegantní delší plato pro stání s možnosti montáže odpružené sedačky a ukončené vyztuženou opěrnou plochou pro zapření nohou na průjezd horším terénem nebo jízdu ve vyšších rychlostech. Přední vidlice byla navrženo pro co nejvyšší pevnost a rameno je odlito z jednoho kusu hlíníku. Model jsme také vybavili zdvojeným odpružením pro pohodlnější jízdu i na nezpevněných cestách. 

Ale jako hlavní bod, kvůli kterému byl tento model konstruován, byla vyndavací baterie. Stačí vám k tomu pouhých 5 sekund a baterii máte venku. Uzamykatelná schránka na klíč vyrobena v pevného plátu hliníku dobře chrání baterii i před případným poškozením. Po otevření víka naleznete v prostoru nášlapu baterii v kovorém pouzdu s vývory na nabíjení a na přívod do koloběžky. Staší jednoduché odpojení těchto dvou kabelů a baterii jednoduše vytáhnout za držáky umístěné přímo na krytu baterie. 

Po vytažení baterie je koloběžka díky svému výrobnímu materiálu a to leteckému hliníku, vhodná pro jednoduché přemístění, uskladnění kdekoli chcete, v kufru auto, po schodej do domu atd. Váha samotné koloběžky bez baterie se drží pod uctivími 18 kg! To je opravdu krásné číslo, nemyslíte?

 

Lehká koloběžka neznamená automaticky slabá! Model 20 je vybaven 2 motory a každý má výkon 800W! Díky tomu dosáhnete během pár vteřin rychlosti až 60 km/h. Jednomotorová verze dosáhne maximální rychlosti 45km/h. A to díky novým, ojedinělým motorům ZOUR9, které byly speciálně navrženy pro tento model, kde byl kladen důraz na co nejmenší hmotnost. 

Nešetřili jsme ani na bezpečnosti v podobě předních i zadních Led blinkrů, LED osvětlení a postrannímu bodovému podsvícení nášlapové plochy. Koloběžka zaručené nikdo v noci nepřehlédne. 

Takže pokud sháníte model, který je lehký, výkonný, nezklame vás a vyjede s vámi jakýkoli kopec, ALu19-ALU20 je ta správná volba. 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli