Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá od 9-17h
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu

     

 

 

 

 

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. MONSTRUM na dvou kolech je ZDE!
04.09.2019

MONSTRUM na dvou kolech je ZDE!

Připravili jsme pro vás do naší nabídky nový typ koloběžky verze ER38 10". Nový typ vyniká především 10" kolům, díky kterým bude Vaše jízda v lese nebo na polní cestě jako jízda po rovném asfaltu ve městě.

Měl jsem osobně možnost vyzkoušet tento typ a nezbývá než říct, že jsem se zamiloval na první pohled. A pak že neexistuje láska na první pohled. Koloběžka vás zaujme svým robustním zpracováním, které výborně poslouží jak pro jízdu na cyklostezce (každý vám bude uhýbat z cesty), tak na offroudovou jízdu v lese! 

Mé první zkušenosti s tímto ďáblem byly na rovné silnici. Zapnul jsem displej, zvolil nejvyšší rychlost a pohon zadního kola a zmáčknul jsem plyn. To, co následovalo, bylo úžasné! Rozjetí na 50km/h vám z těla udělá adrenalinovou bombu. Chod motoru je tichý, žádné škubání, žádné chrastění, slyšíte pouze vítr kolem své hlavy. O brždění se stará dvojice kotoučových brzd, které dostatečně poslouží pro zastavení na pár metrech. Po první zkoušce jsem zastavil a zkusil jsem přepnout na pohon 2WD. Když jsem to udělal a dal plný plyn, připadal jsem si jako na horské dráze. Rozjezd byl mnohem silnější než při první zkoušce. Pokud se nebudete pevně držet řídítek, počítejte s tím, že se vám sama vytrhne z náručí! Na tento mód jsem si radši přimontoval sedátko, které je samo o sobě velmi pohodlné díky odpružení zadní části přímo pod sedlem. Jízda byla díky tomu mnohem pohodlnější, hlavně ve vyšších rychlostech, které dosahovaly na rovince až 60km/h na mód 2WD. Musíte sami uznat, že to je na koloběžku nepředstavitelná rychlost...nebo možná spíš offroad motorku!

Po pár minutách ježdění jsem se přesunul do nedaleko vzdáleného lesa, kde začala ta pravá zábava. Stoupání do kopců je pro tuhle bestii jako jízda z kopce. Kouknete za sebe a vidíte jen lítat hlínu z kol. Koloběžka zvládne výborně odpérovat jakékoliv nerovnosti, jak kameny, tak kořeny stromů, menší díry... Prostě vše, co vám přijde do cesty. Jízda v lese je ještě mnohem zábavnější jak mimo něj, prostě úžasná. Po několika desítkách minut brázdění lesních cest jsem narazil na měnší hrbol, nebo spíš skokánek a prostě jsem to musel zkusit! Rozjel jsem se a musím říct, že dopad byl jako kdybyste sjel obrubník. Žádné zadrhnutí koloběžky, žadné vyražené zuby, vypadalo to prostě tak, jako kdyby tam žádný skokánek nebyl. 

Po zhruba hodině a půl ježdění přišel čas vrátit se zpět. Musím říct, že tento typ mě opravdu dostal. Robustní konstrukce, silná LED světla ve spojení s 1600W motory, to je prostě to, co od pořádné bestii do lesů a na vyjíždků po cyklostezce chcete. Pokud jste stydliví a nemáte rádi davy lidí, tak si tuto verzi radši nekupujte, jelikož kdekoli zastavíte, projedete, budete okamžitě středem pozornosti, o tom jsem se sám přesvědčil při mé testovací jízdě!:) 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli