Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá od 9-17h
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu

 

 

 

 

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Laický zážitek na Hoverboardu 10
07.10.2019
Komentáře (0)

Laický zážitek na Hoverboardu 10

Vážení,

měla jsem možnost vyzkoušet hoverboard Offroad s 10ti palcovými, nafukovacími koly. A musím říct, že zážitek to byl neuvěřitelný.

Protože jsem hledala hoverboard, který je cenově dostupný a přesto splní mé náročné podmínky pro jízdu v terénu, vybrala jsem si  Hoverboard EcoWheel 10" Offroad – Crazy.

Zprvu jsem se bála, že budu hodně padat a tak jsem si raději nasadila helmu, ale obavy byly zbytečné. Téměř okamžitě jsem se naučila hoverboard ovládat a nečekala jsem, jak moc to bude zábavné. Za nedlouho jsem si troufla i na maximální rychlost, kterou jsme naměřili 19 km/h na rovince a z kopce 21 km/h, což je úžasný pocit. Opravdu máte pocit jako při létání, nebo alespoň já jsem se tak cítila. :)


Díky tomu, že hoverboard má 10" nafukovací kola jsem mohla, po kratší době trénování rovnováhy, najet i na nepříliš rovné plochy v podobě lehkých hrbolů na silnici, nebo malé dlažební kostky. Nakonec se mi výborně jelo i na posekaném trávníku, nebo polní cestě. 

Komfort z jízdy krom 10“ nafukovacích kol, zajišťují v terénu i motory o výkonu 2x350W.

Když už jsem měla pocit, že jsem zkusila vše, co se dalo ve stoje, tak jsem na kolonožku jednoduše, pomocí pásků na suchý zip, připevnila sedátko na hoverboard, které zde také nabízejí. A zde teprve začala sranda. Nejen, že jsem měla větší stabilitu, a tak jsem mohla jet prudčeji do zatáček, ale jelikož jsem ovládala kolonožku rukama, pomocí páček, tak byl hoverboard živější a akčnější. 

Celkově jsme kolonožku používali cca 4 hodiny bez přestávky (až do vybití), což odpovídá najetí zhruba 22 km. A to díky kvalitním bateriím Samsung 36V, 4,4Ah. Nabíjení je poté v rozmezí 2-3 hodiny. 

Zcela jiný zážitek je při jízdě večer, nebo po bytě, kdy LED osvětlení dodává všemu tajemnou atmosféru a také neomezuje používání hovorboardu pouze za dne. Jen je mi líto, že jsem nevyzkoušela model který má bluetooth. To je další rozměr zábavy, kdy si můžete přehrávat svoji oblíbenou hudbu z mobilního telefonu, přímo na hoverboardu.

Nakonec bych chtěla dodat, že zážitek byl skvělý. Doslova jsem se vrátila do dětských let a neskutečně jsem se "vyblbla" :) Umím si představit, jezdit na kolonožce každý den po městě, abych ušetřila čas a užila si pohodovou jízdu na čerstvém vzduchu. 

K hoverboardům krom bluetooth lze mít i vak. Mnohdy ho lze dostat zdarma. U jednotlicých modelů je specifikováno. Vak pomůže přenášet hoverboard na delší vzdálenosti. 12Kg se ve vaku rozloží a není tak těžký jak by se mohlo na první pohled zdát. Krom vaku rozhodně doporučuji sedátko. Zejména pro jeho lehkou instalaci a více zábavy.

Dle získaných informací, od zákazníku, kteří si kolonožku již zakoupili, je možné vyrazit i do skate parku kdy, ( pokud jste zkušenější), můžete překonat ne jednu překážku. Dokonce i sjíždět schody. :) Ale o tom někdy příště.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli